Remont mostu w ciągu ulicy Kościuszki

Referat ds. Drogownictwa i Transportu Urzędu Miasta w Nowym Targu informuje, że od 26.09.2023r. (wtorek) na okres około 3 tygodni planuje się zamknięcie mostu na potoku Czarny Dunajec w ciągu ul. Tadeusza Kościuszki dla ruchu kołowego i pieszego ze względu na konieczność wykonania prac konserwacyjno naprawczych. Za w/w utrudnienia przepraszamy. Prosimy mieszkańców i kierowców o cierpliwość, wyrozumiałość oraz dostosowanie się do wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzonych robót na obiekcie mostowym.

Mając powyższe na uwadze MZK informuje o zmianach w przebiegu obsługiwanych linii komunikacji miejskiej.

Linia nr 6 Szpital - Szaflarska i 10 Szpital - Zaskale  wjeżdza na przystanek Rondo Ks. Tischnera a następnie zawraca na rondzie jedzie ulicą Kowaniec na ulicę Legionów Józefa Piłsudskiego i ul. Waksmundzką do Rynku, trasa powrotna Rynek - Waksmundzka - Legionów Józefa Piłsudskiego - Kowaniec, wjeżdza na przystanek Rondo Ks. Tischnera a następnie zawraca na rondzie jedzie na ulicę Szpitalną do szpitala.

Linia nr 2 Ludżmierz - Kowaniec , linia nr 4 Szaflarska - Kowaniec p. Kokoszków i Linia nr 8 ; Rynek - Waksmundzka - Legionów Józefa Piłsudskiego - rondo Pileckiego  - Kowaniec do pętli linia nr 2/ Kokoszków- Zielona linia nr 4/8.

Linia nr 9 Szaflarska - Grel i Linia nr 11 Rynek - Buflak Rynek - Waksmundzka - Legionów Józefa Piłsudskiego - Kowaniec - Rondo Ks. Tischnera - Świętej Anny dalej zgodnie z przebiegiem linii