Naprawa gwarancyjna skrzyżowania ul. Królowej Jadwigi z ul. Krzywą

W związku z przystąpieniem do wykonania robót drogowych na skrzyżowaniu ul. Krzywej z ul. Królowej Jadwigi Wykonawca robót budowlanych Firma Kiernia Spółka z o.o. informuje, że od dnia 01.08.2023 r. do 14.08.2023 r. na czas wykonywania wyniesionego skrzyżowania, zostanie ono całkowicie zamknięte. W tym okresie zaplanowany jest objazd ul. Szaflarską, drogą krajową nr 49 al. Tysiąclecia oraz ul. Kilińskiego.

W celu umożliwienia ruchu na os. Topolowe odcinek ul. Królowej Jadwigi (od ul. K. Wielkiego do ul. Krzywej) będzie tymczasowo dwukierunkowy, a ustawienie miejsc postojowych znajdujących się w Strefie Płatnego Parkowania po południowej stronie ulicy zostanie zmienione na równoległe (opłata za parkowanie będzie nadal obowiązywała).

Lokalizacja przystanku autobusowego z ul. Krzywej przy Miejskim Centrum Kultury została przeniesiona na al. Tysiąclecia (na wysokości dworca autobusowego) oraz dodatkowo dla MZK tymczasowo wyznaczona na ul. Królowej Jadwigi przy Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy mieszkańców i kierowców o cierpliwość i wyrozumiałość w związku z utrudnieniami wynikającymi ze zmiany organizacji ruchu. Jednocześnie w imieniu Wykonawcy prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.