UWAGA W DNIU 04.07.2019 R. 100 LECIE ZWIĄZKU PODHALAN

W dniu 4 sierpnia 2019 r. w Nowym Targu odbędzie się przemarsz ulicami Kazimierza Wielkiego → Rynek (południowa pierzeja → płyta Rynku → północna pierzeja) → Szkolna → pl. Słowackiego z okazji 100-lecia powstania Związku Podhalan w Polsce.

Prosimy o usunięcie i nieparkowanie pojazdów na tych ulicach w dniach od 03.08.2019 r. (sobota w godzinach wieczornych) do 04.08.2019 r. (niedziela do czasu zakończenia przemarszu do około godz. 13:00).

W tym dniu dla ruchu pojazdów na czas przemarszu zostaną zamknięte w/w ulice oraz ul. Królowej Jadwigi (od  ul.  Szaflarskiej  do  ul.  Kazimierza  Wielkiego) ul. Św. Katarzyny, ul. Rynek (zachodnia pierzeja) ul. Ogrodowa (od ul. Sokoła do ul. Szaflarskiej), ul. Długa (od ul. Szaflarskiej do ul. Sokoła), ul. Sokoła (od ul. Kolejowej do ul. Szkolnej), ul. Kolejowa (od ul. Sokoła do ul. Rynek).

Sugeruje się pozostawienie samochodów w garażach, przejazdach itp., na innych ulicach nieobjętych zamknięciem oraz parkingach przy Miejskiej Hali Lodowej, przy os. Bereki lub na ul. Kościuszki

W imieniu organizatorów i własnym, przepraszam za utrudnienia wynikające ze zmiany organizacji ruchu.